Zikaa narodna muzika


Join the forum, it's quick and easy

Zikaa narodna muzika
Zikaa narodna muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2

Ići dole

Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2  Empty Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2

Počalji  Zikaa Sre Okt 31 2012, 19:39



Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2


1. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - GDE SI ZIVOT POTROSIO-NOVICA UROSEVIC (4:48)
2. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - POSLEDNJI BOEM-SEKI TURKOVIC (3:53)
3. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - NIJE MENI STO SE DRUSTVO ZENI-KEMAL MALOVCIC (3:56)
4. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - AJDE DRAGI DA SE ZAKUNEMO-ZORICA MARKOVIC (3:40)
5. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - SELO MOJE VOLIM TVOJE IME-ERA OJDANIC (4:25)
6. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - KUD ME VODIS ZIVOTE JEDINI-ANGEL DIMOV (5:43)
7. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - KEC KEC-PALE I MENAKA (4:07)
8. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - MOJ ZIVOTE DRUG MI NISI BIO-SABAN SAULIC (4:48)
9. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - NE MOZE NAM NIKO NISTA-MITAR MIRIC (3:36)
10. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - VOLELI SMO ISTO VINO,ISTU LJUBAV-LJUBA ALICIC (4:28)
11. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - POMOZI MI-NADA TOPCAGIC (3:26)
12. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - BELA VENCANICA-SERIF KONJEVIC (4:41)
13. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - KO TO TAMO PEVA-JASAR AHMEDOVSKI (3:58)
14. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - DODJI PRE SVITANJA-ZORICA BRUNCLIK (3:26)
15. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - 09 - ZAVICAJ-NEDELJKO BAJIC BAJA
16. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - 10 - DEVET DANA LJUBIMO SE-JASMIN
17. Novica Urosevic-moje pesme,moji snovi-2 - 11 - IMAM DECKA NEMIRNOG-DRAGANA MIRKOVIC



http://speedy.sh/jnjDM/NOVICA.rar
Zikaa
Zikaa
Admin
Admin

Broj poruka : 7210
Reputation : 13
Datum upisa : 07.10.2012
Godina : 68
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu